Wydaje ci się, że czytanie wierszy jest trudne? Że to jak lot w kosmos i z powrotem? Gdy słyszysz słowa „poezja współczesna”, odpowiadasz: „chyba mam włączone żelazko!” i uciekasz?

Przyjdź na warsztaty czytania poezji do księgarni Wydawnictwa Marpress (Targ Rybny 10B). W przyjaznej atmosferze porozmawiamy o tym, dlaczego niektóre wiersze nam się podobają, a inne nie i czym języki poetyckie różnią się od siebie. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, przygotowania i wiedzy na temat poezji współczesnej. Wiersze są dla wszystkich!

Warsztaty przygotowane zostały z myślą o dorosłych odbiorcach – są bezpłatne, a zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym marta@marpress.pl.

Zajęcia poprowadzi Zuzanna Sala.

Zuzanna Sala – doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach programu literaturoznawstwo. Wiceredaktorka naczelna kwartalnika literackiego „KONTENT”, kieruje wydawnictwem poetyckim o tej samej nazwie. Publikowała teksty krytyczne m.in. w „Czasie Kultury”, „Odrze”, „Nowej Dekadzie Krakowskiej”, „biBLiotece”, „ArtPapierze” czy „Wakacie”. Pochodzi z Bierutowa. / Fot. Ars Sileasia Cameralis