Na wszystkie spotkania literackie odbywające się w ramach Festiwalu Europejski Poeta Wolności wstęp jest bezpłatny; uczestników nie obowiązują również zapisy na ww. wydarzenia. Podczas wszystkich spotkań – poza Stłuczką – publiczność będzie miała dostęp do tłumaczeń.

 

Udział w koncercie Kirszenbaum (20.03, godz. 21.00) jest biletowany. Bilety w cenie 20 zł dostępne są za pośrednictwem serwisu Evenea.

 

Rejestracją objęte są warsztaty:
– prowadzone przez Zuzannę Salę warsztaty Poezja jako lekcja empatii (19, 20.03, godziny poranne) przeznaczone są dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych; zapisy odbywają się drogą mailową: joanna.raftopulos@ikm.gda.pl;

– prowadzone przez Natalię Gebert warsztaty Kim jest chłopiec znikąd? Rozmawiamy z dziećmi o uchodźcach. Warsztaty inspirowane książką Chłopiec znikąd Katherine Marsh (21.03, godz. 10.00-11.30) przeznaczone są dla dzieci w wieku 10-13 lat. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 10 zł; rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem serwisu Evenea.

 

Bezpłatne wejściówki uprawniać będą do udziału w Gali wręczenia Nagrody Literackiej Miasta Gdańska Europejski Poeta Wolności (21.03, godz. 20.00). Wejściówki dostępne będą w Instytucie Kultury Miejskiej od 16 marca 2020, a ich liczba jest ograniczona.