Marta Dziewańska – kuratorka w Kunstmuseum Bern oraz doktorantka w Polskiej Akademii Nauk. W latach 2007-2018 roku była kuratorką i kierowniczką działu badań w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, a w 2017 ekspertką na documenta 14 w Atenach i Kassel. Była kuratorką i współkuratorką wielu projektów wystawienniczych prezentowanych w Polsce i na świecie. Jest redaktorką i współredaktorką licznych tomów poświęconych sztuce współczesnej. Jej teksty ukazywały się w licznych katalogach i czasopismach artystycznych.

Weronika Janeczko – redaktorka naczelna kwartalnika poetycko-krytycznoliterackiego „KONTENT” i prezeska fundacji o tej samej nazwie. Interesuje ją przede wszystkim poezja najnowsza oraz krytyka towarzysząca. Publikowała m.in. w „Odrze”, “biBLiotece”, “Wakacie”, „Małym Formacie” i „Wizjach”. Z zawodu jest psycholożką i psychoterapeutką. Doktoryzuje się w ramach programu CogNeS UJ. Mieszka w Warszawie.

Barbara Klicka – autorka trzech książek poetyckich, powieści „Zdrój” i poematu scenicznego „Elementarz” wystawionego na scenie Teatru Narodowego w Warszawie w reżyserii Piotra Cieplaka. Za książkę poetycką „nice” uhonorowana Wrocławską Nagrodą Poetycką Silesius i Nagrodą Literacką Gdynia.